jak założyć bloga - krok po kroku do celu !
2

JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA – Krok Po Kroku !

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak założyć bloga na wordpress? Jest to bardzo proste są na to dwa sposoby jeden darmowy oraz płatny…

Wiesz o tym ,że na blogu można zarabiać i to całkiem dobre pieniądze rzędu ponad 1000 zł niektóre osoby żyją z tylko z 1 bloga, ale to tylko nie liczni. 98% blogów przestaje istnieć po tym jak ktoś stworzy własny blog.

Wybranie platformy jest oczywiste WordPress jest to platforma do zarządzania treścią jest bardzo prosta…75% istniejących blogów jej używa.

Jak założyć bloga

Zakładanie bloga na darmowej platformie blogspot jest to opcja dla osób która blogowanie zamierza traktować typowo dla zabawy i nie wiąże ztym wiekszych perspektyw

Niestety są liczne ograniczenia oraz negatywne sprawy które są bardzo ważne

 

  • Ciężko wypozycjonowac stronę w wyszukiwarce
  • szablony są słabej jakości
  • mała ilość funkcji i wtyczek
  • nie da się stworzyć prawdziwej marki na rynku
  • Masz ograniczone możliwości edycji stron

 

Dlaczego Własny Hosting i Domena

Jest to Twoja nowa marka i Twój własny biznes możesz wybrać swój własny unikalny adres url  dzięki temu będzie Twoja strona wyglądała profesjonalnie.Jest to Twój nowy dom o który musisz dbać…masz nieograniczone możliwości rozwoju wybrania kierunku sposobów zarabiania. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości hosting Bluehost z rabatem 50% .

 

Sam możesz wybrać szablon wysokiej jakości !

Zainstaluj własny szablon w bardzo prosty sposób masz niemal nieograniczony wybór szablonów polecam te płatne z prostej
przyczyny są niezawodne nie występują co chwile problemy jak to niestety bywa z płatnymi polecam studiopress i thrivetheme który sam używam na tym blogu.

 

Specjalne funkcje dzięki wtyczkom !

Dzięki własnemu hostingowi i WordPressie masz całą masę wtyczek które możesz zainstalować i są proste w obsłudze dzięki którym blog będzie

  • chroniony
  • lepiej się pozycjonował
  • dodatkowe ciekawe funkcje
  • zwiększyć szybkość strony

same wtyczki to za mało, ważne są narzędzia marketingowe które pomogą w rozkręcaniu strony.

Nowe sposoby budowania listy adresowej !

Jeżeli chcesz budować listę adresową dzięki wtyczkom takim jak sumome możesz łatwo i szybciej budować liste mailową co jest priorytetowe teraz jeżeli nie budujesz listy to zacznij teraz ! Jest to bardzo ważne
Zapisz się na darmowy mini kurs

Marcin
 

Cześć jestem Marcin. Jestem osobą z dużymi marzeniami chce zarabiać 100.000 zł miesięcznie przez internet. Internet ma ogromny potencjał w zarabianiu przy najmniejszej inwestycji.

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Kamila Nitschka - Czerwiec 16, 2016

Darmowe platformy mają jeszcze jedną znaczącą wadę, nie są wcale za darmo. Co mam na myśli? co prawda nie zapłacimy za nie, jednak nasz blog będzie zalany boksami reklamowymi, na które niestety nie mamy wpływu. Platforma musi przecież jakoś zarobić, skoro nie pobiera opłat to wyświetli nam reklamy. Niestety reklamy są często nie powiązane tematycznie z naszym blogiem, co bardzo kiepsko wygląda.

Takich reklam nie możemy wyłączyć, nie możemy decydować, gdzie mają się wyświetlać. Dlatego zdecydowanie warto zainwestować parę złotych na domenę i hosting i zainstalować WordPressa.

Reply
Marcin - Czerwiec 19, 2016

Dziękuję Kamila za komentarz 😉

Bardzo trafne spostrzeżenie. Nasz własny hosting i domena pozwala na więcej na większy prestiż i reprezentować markę.

Reply

Leave a Reply: