21 stycznia

Jak Zarabiać Na Reflinkach

2  comments

Nie martw się ten poradnik pomoże Tobie zdobyć wiedzę, dzięki której wszystkie reflinki nie będą Tobie obce, ponieważ  zarabianie na reflinkach jest ciekawą formą uzyskiwania dochodów i może być bardzo rentowne oczywiście jeżeli wie się dobrze jak “z głową do tego podejść”.

Bardzo uważnie przeczytaj cały artykuł a ponadto polecam zobaczyć inne zagadnienia z mojego bloga.

Teraz do rzeczy jak zarabiać na reflinkach i czy jest to w ogólne możliwe i opłacalne…

Czym dokładnie są reflinki ?!

Każdy reflink zapisuje ciasteczka (tzw. cookie) na danym komputerze, dzięki czemu to właśnie Ty dostaniesz prowizje, wyróżniamy różne modele rozliczeniowe:

1) CPC – (cost per click) – koszt za kliknięcie – zarabiasz za kliknięcie w dany link

2) CPL – (cost per lead) – koszt za kontakt – prowizja jest naliczana kiedy użytkownik wypełnieni formularz rejestracyjny

3) CPS – (cost per sale) – % od sprzedaży – prowizja naliczana jest za każdą sprzedaż. Wartości mogą bardzo się różnić lecz najczęściej można spotkać następujące wahania takie jak:

  • Produkt fizyczny 2-8%
  • oprogramowanie 20-40% oraz z dodatkowym naliczaniem przy aktualizacjach
  • produkty cyfrowe jak e-book i kursy 20-75%                                                                                                                     Podałem wartości z którymi można się najczęściej spotkać lecz jak najbardziej występują również inne.

 

 Zastanawiasz się skąd w ogólne go zdobyć

Jest to bardzo proste, wystarczy zarejestrować się do programu partnerskiego i to właśnie od Twojego partnera dostaniesz swój unikalny reflink, dzięki któremu będziesz otrzymywał prowizje.

Więc jak sam widzisz jest to bardzo proste.

 

Czy zarabianie na reflinkach jest możliwe?

TAK !!! Znajdzie się sporo osób poza granicami PL (głównie USA) którzy zarabiają imponujące sumy dochodzące nawet do kilkudziesięciu tysięcy dolarów.

Dobra ale teraz mi na pewno powiesz…Hej ale ja żyje w Polsce.

Oczywiście masz racje , lecz zawsze jest jakaś alternatywa jak np. pisanie w języku angielskim.

Jeżeli nie umiesz angielskiego…ktoś może pisać dla Ciebie.

Jest jeszcze jedna alternatywa, która mówi o możliwości zarabianiu nie pisząc oraz nie zlecając,…czytaj dalej.

 

Jak zarabiać na reflinkach robiąc to dobrze?

Najlepszym sposobem jest robienie tego jak najbardziej pasywnie … czyli robienie to w taki sposób aby pracowało to na Ciebie przez długi czas.

Najlepsze sposoby to:

  • Blog (content marketing i SEO) – Tworzysz wysokiej jakości treści dla swoich czytelników oraz w odpowiedni sposób promujesz. Twoja strona jest coraz bardziej popularna,  masz coraz więcej odwiedzających i polecających Twoją stronę. Zobacz jak założyć bloga dzięki czemu nie będziesz miał problemu ze stworzeniem strony. W ten sposób reflinki powinieneś tworzyć tylko w niektórych artykułach oraz powinieneś zrobić banner z reflinkiem. Buduje kompleksowe strony internetowe po więcej informacji kliknij tutaj.
  • Youtube – Stworzyć swój kanał na youtube co zajmie Ci chwile, lecz zdobycie wiernych oglądających zajmie Ci już więcej czasu. Youtuberzy z różnych tematyk umieszczają w niektórych opisach filmu swój reflink dzięki czemu zarabiają. Często to widać u graczy komputerowych jak np Rockalone.

Gorąco polecam pisać lub nagrywać filmy pomagające rozwiązywać problemy swoich odbiorców, które rozwiązanie będzie promowało produkt . Na przykład artykuł na temat zabezpieczenia komputera przed wirusami, którego rozwiązaniem będzie dobry antywirus…dzięki czemu pomożesz czytelnikowi oraz sam zarobisz WIN-WIN i oto chodzi. Lecz pamiętaj, że nie każdy film lub artykuł mają coś promować.

 

Czego nie należy robić?

Mija się z celem spamowanie wszystkiego i wszędzie gdzie się tylko da, ponieważ w ten sposób jest się nachalnym i w 100% nie jest to pasywne.

Czasami możemy znaleźć słabe oferty tzn. produkt będzie słabej jakości, dlatego powinieneś promować produkty tylko dobrej i wysokiej jakości.

 

Co można promować ?

  1. Ceneo – Jest dosyć elastyczne i służy do promowaniu przedmiotów fizycznych. Na pewno nie muszę nikomu tłumaczyć co to jest Ceneo.
  2. PortmmoG2A – wkraczamy w tematykę gier komputerowych, w tym przypadku portmmo posiada darmowe gry, natomiast g2a płatne.
  3. Salesmedia – Jest to sieć afiliacyjna, na której znajdziesz dużo znanych firm.

Ale możesz również znaleźć sam program partnerski dla Twojej niszy. Użyj do tego wyszukiwarki google – połącz twoje pomysły ze słowami “program partnerski” i spójrz co reklamuje Twoja konkurencja.

 

Poszerz swoje działania !

Nie można wiecznie opierać swojego biznesu na reklamach powinieneś wprowadzić swoje produkty lub warsztaty,  zacznij budować listę adresową. Programy partnerskie są dobre dla początkujących, ponieważ jeżeli chcesz prowadzić stabilny biznes musisz promować siebie a partnerstwo zostaw sobie jako dodatek.

 

Podsumowanie

Pamiętaj, że potrzeba dużo cierpliwości aby zbudować pasywny ruch, początki są bardzo trudne trzeba wiele razy próbować a i tak będzie wiele chwil zwątpienia…ale wiesz co jest najważniejsze?

Aby się nie poddawać.

Napisz w komentarzu. Jakie masz doświadczenia z reflinkami? Może zbudowałeś już swoją publikę lub na jakim etapie jesteś.

Zapraszam.

 

Krok 1 to Zbudowanie strony internetowej dzięki której możesz zdobywać ruch na stronie

Zbuduje dla Ciebie stronę internetową kliknij tutaj po więcej informacji


Tags


You may also like

JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA – Krok Po Kroku !

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Prowadzę blog z recenzjami książek. Właśnie próbuję swoich możliwości z siecią Webepartners. Idzie kiepsko, ponieważ nie mam dużego ruchu na stronie. Staram się jakoś przebić, jednak nie jest to łatwe. Ale grunt, że się nie poddawać! 😉

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Subscribe to our newsletter now!