​​​​Narzędzia Marketingowe Które Pomogą Tobie Zbudować Imperium Online

Umiejętności są na pewno najważniejsze lecz narzędzia marketingowe są czymś co musimy mieć ponieważ ułatwiają nam pracę.

Są rzeczy, których nie da się przeskoczyć, nie ważne jak bardzo byś się starał. Niektóre narzędzia marketingu internetowego są przestarzałe i wtedy jest więcej problemu niż pożytku. Właśnie dlatego powstał ten artykuł abyś nie marnował czasu na szukanie i testowanie narzędzi do marketingu internetowego, które mają na celu Tobie pomóc w rozwijaniu biznesu.

 

 

Uwaga: Niektóre z podanych niżej linków to tzw. linki afiliacyjne. Kliknięcie w nie nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc. Jeśli bowiem zdecydujesz się zakupić dany produkt, to zarobię na tym drobną prowizję. Nie kryję tego, gdyż nie mam się czego wstydzić. Opisuję tylko te produkty, z których miałem okazję korzystać i które okazały się dla mnie przydatne. Skoro okazały się pomocne dla mnie, to mogą przydać się i Tobie. Ale jako człowiek oszczędny (za takiego się uważam) zawsze zachęcam Cię do przemyślenia każdej decyzji zakupowej. Proszę Cię, absolutnie nie kupuj produktów, co do których nie jesteś przekonany i które nie służą osiąganiu Twoich celów.

 

Narzędzia Marketingowe które gorąco polecam

 

Hosting

Bluehost

Hosting jest uważany za jeden z najlepszych hostingów do wordpressa i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem a już  trochę tych hostingów było. Mają dostępny support 24/7 zawsze służą chętnie pomocą a wiadomo, że to się ceni.

odbierz specjalną zniżkę dla Ciebie

 

Domena

Aftermarket – (Rejestracja strony .pl 14.95 zł przedłużenie po roku użytkowania, na rok 59.95 zł )

Jest to giełda domen. Możesz kupić domenę używaną lub nową. Jest to najlepsza opcja jeżeli chodzi o polskie domeny, ponieważ gdzie indziej przepłacisz.

 

Szablony do wordpress’a

StudioPress (od 59.95 $)

Posiadają dużą ilość wyjątkowych szablonów, które łatwo edytować oraz posiadają 3 najważniejsze rzeczy:

  • szybkość,
  • zoptymozywanie pod SEO ,
  • Responsywnośc czyli dostosowanie się pod tablety i komórki co jest także bardzo ważne dla wyszukiwarki.

Narzędzia marketingowe do e-mail marketingu

Mailchimp (Posiada darmową wersje)

Jest to świetny wybór dla początkujących z prostej przyczyny, jest za darmo jeśli na twojej liście mailingowej znajduje się do 2000 osób. Jednak pamiętaj , jeżeli chcesz wysyłać maile do swojej listy zawierające link z programem partnerskim to odradzam…po prostu zostaniesz od razu zbanowany w takim wypadku polecam Get Response gdzie nie ma takiego problemu.

 

GetResponse (od 50 zł)

Jest to Polska firma jedna z najbardziej znanych na świecie osobiście mój ulubiony autoresponder, nic mu nie brakuje posiada wszystko co jest potrzebne do pełnego e-mail marketingu.(Uwaga:Rejestrując się z tego linku dostaniesz 100zł do wykorzystania w getresponse)

 

landing page

Instapage

Chcesz budować listę mailową, INSTAPAGE wykorzystuje to do budowania stron lądowania(zbierania e-maili) czyli tzw. landing page. Dzięki temu narzędziu zbudujesz łatwo i szybko stronę lądowania, która będzie świetnie konwertować. Dodatkowo posiadają mnóstwo pięknych szablonów.

 

Narzędzia marketingowe SEO

 

Wyszukiwanie słów kluczowych

google keyword planner (za darmo)

Jest to darmowa opcja, niestety od niedawna wyświetla mniej dokładne dane.

 

longtail pro

Mój ulubiony program do wyszukiwania słów kluczowych. Posiada wyjątkową opcję tj. jak ciężko wypozycjonować dane słowo kluczowe w wyszukiwarce.

 

senuto

Polski program, który świetnie działa do wyszukiwania słów kluczowych, monitorowania swojej konkurencji oraz posiada wiele innych opcji.

 

Budowanie linków WHITE HAT

 

ahrefs

Jest to najlepszy program na rynku do analizowania linków, do szukania pomysłów na nowy wpis oraz posiada inne ciekawe opcje.

contentmarketer.io

Świetny program do szybkiego tworzenia notatek, wysyłania maili, służy do tzw “outreach link building” niesamowicie przyśpiesza pracę.

 

sklep internetowy

shoplo

Jeżeli chcesz stworzyć pięknie wyglądający sklep internetowy w 5 minut to właśnie to jest dla Ciebie.

 

Program do webinarów

Youtube na żywo

Jest to najlepsza opcja dla początkujących i to przez długi czas całkowicie za darmo.

Webinarjam

Pozwala gościć Ci 5.000 osób jednocześnie za rozsądną cenę posiada wszystkie funkcje, które istnieją dla tego typu programów.Warto skorzystać jeżeli nasz biznes przynosi zyski.

Narzędzia marketingowe do analizy strony

google analitycs

Jak można się domyśleć, jest to narzędzie dla webmasterów (właścicieli stron), jest darmowe od google , służy do analizowania ruchu na stronie, konwersji i wielu innych możliwości. Po prostu musisz to mieć !

 

search console

Jest to także opcja od google – obowiązkowa dla naszej strony, możemy zobaczyć jak strona się między innymi indeksuje.

 

produktywność

RescueTime (za darmo)

Świetne narzędzie do analizy gdzie “ucieka Nam czas” zwłaszcza kiedy zasiedzimy się na komputerze, ponieważ każde 5 czy 10 minut mogą zamienić się w godziny.

trello (za darmo lecz nie w pełni)

Proste narzędzie do organizacji pracy i życia codziennego. Posiadamy różnego rodzaju tablice, dzięki którym możemy organizować sobie każdy projekt z osobna.

 

evernote (za darmo lecz nie w pełni)

Jest to podobna aplikacja do trello posiada pare fajnych dodatkowych funckji ale osobiście preferuję trello chodź niektórzy są zachwyceni tą aplikacją i dlatego też dodałem do spisu.

 

wordpress wtyczki

To zwykłe wtyczki do wordpressa a tak naprawdę są to wspaniałe narzędzia marketingowe.

yost seo

Jest to moja najważniejsza wtyczka, dzięki której moje strony pozycjonują się lepiej, szczególnie zalecam dla początkujących ze względu na podpowiedzi między innymi jak napisać dobrze tekst.

sumome

jedno z popularniejszych narzędzi marketingowych a mianowicie wyskakujące okienko – pasek udostępnień w social media.

thirsty affiliate

Umożliwia zamaskowanie linków dla programów partnerskich, dzięki czemu osiągniesz trochę lepszą konwersje a linki będą lepiej wyglądać.

social locker 

Oferuj bonusową i ciekawą treść w zamian za udostępnienie lub śledzenie w social mediach, dzięki czemu ulepszy to ilość śledzących w Twoich social mediach. Social locker jest bardzo prosty w instalacji.

 

 

 

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page